agregator.dev, czyli zobacz moje zakładki

Starając się być na bieżąco w branży, mam w zwyczaju regularnie przeczesywać Sieć w poszukiwaniu interesujących tematów, nowych narzędzi i inspirujących artykułów. Część ze znalezionych treści to kandydaci do blogowych wpisów, część po prostu czytam, wchłaniając zawartą w nich wiedzę. Niestety są też takie materiały, które giną pośród setek przeglądarkowych zakładek, zapisywanych „na później”. Niby wciąż istnieją, ale tak naprawdę nierzadko przepadają na zawsze. Nie wiem jak Ty, ale ja raczej nie nurkuję w menadżerze zakładek, aby poprzeglądać istniejące w nim linki i zweryfikować, czy są wśród nich takie, które czekają na otworzenie.

Być może wynika to nieco z mojego bałaganiarstwa i lepsze zarządzanie zakładkami byłoby wystarczającym rozwiązaniem. Tworzenie odpowiedniej struktury folderów, regularne usuwanie tych, które nie są już potrzebne itd. Całkiem możliwe, jednak ja wpadłem na inny pomysł, pozwalający upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:

  • uporządkować swoją listę ciekawych linków
  • podzielić się nimi z innymi programistami, dla których również mogą być one wartościowe

I w ten oto sposób przedstawiam Ci dziś mój nowy projekt – agregator.dev. Zapraszam do regularnych odwiedzin, bo nowe zestawy linków mam zamiar publikować co tydzień w sobotę. Zapraszam do wpadania co jakiś czas, bo póki co nowe zestawy linków będą pojawiały się nieregularnie i niestety raczej sporadycznie. Pierwotnie planowałem publikować je z cotygodniową regularnością, ale plany planami, a życie życiem i aktualnie będę wrzucał coś tylko wtedy, kiedy odpowiednia ilość wolnego czasu pozwoli mi na swobodny rozwój zawodowy i związane z nimi odkrycia ciekawych stron.

Zachęcam też do współtworzenia poprzez dzielenie się ze mną swoimi znaleziskami ciekawych treści dotyczących programowania. Możesz przesyłać mi je poprzez dostępny na stronie formularz lub bezpośrednio na maila.

Do zobaczenia na agregator.dev! 

.